Kaštiele

Nemusíte mať modrú krv, aby ste boli obletovaní a rozmaznávaní. So ZľavaDňa sa premiestnite do doby kráľov, ale komfort 21. storočia našťastie zostáva. :) Tu sú tie najlepšie kaštiele, zámky a zámočky na Slovensku, v ktorých zažijete najkrajšie dni za rozumné ceny.Château Appony****
Romantika, oddych a luxus. To sú slová, ktoré sa spájajú s historickým kaštieľom Château Appony****. Kaštieľ je obklopený romantickým anglickým parkom. Nájdete tu aj jednu z najväčších knižníc v strednej Európe. Oddýchnite si v štýlových historických izbách a v modernom wellness centre priamo v kaštieli.


Mojmírovce
Ak hľadáte spojenie luxusu, kvalitných služieb a výnimočnej atmosféry hotela, Kaštieľ Mojmírovce je presne pre Vás. Tento barokový kaštieľ z 18. storočia je obklopený krásnym anglickým parkom. Vychutnáte si tu kulinárske špeciality a po náročnom dni si viete dobre oddýchnuť v kvalitne zariadenom wellness s 25m bazénom. Pocit výnimočnosti tu umocňuje aj Chodba tolerancie, ktorú zdobia výjavy z Dobšinského rozprávok.


Château Krakovany***
Vínny dom Chateau Krakovany*** sa nachádza v malebnej dedinke Krakovany, v zrekonštruovanej budove starej kúrie z roku 1736. Penzión Chateau Krakovany sa pýši tradičnou kuchyňou a výborným ubytovaním. Milovníci vína si pochutnajú na širokom sortimente vín z vlastnej produkcie vínneho domu Krakovany.


Lednice
Vstúpte do zámku. Poobzerajte sa a vnímajte tú jedinečnú atmosféru čias minulých. Dvere do vašej izby či apartmánu sa otvárajú a vám sa mihá úsmev na tvári. Spánok hodný kráľov bude chrániť baldachýn. Výhľad z okna do záhrady, kde sa prebúdza jar. Každý zámok má pivnicu. Zámecký hotel Lednice**** v nej ukrýva svoj poklad - víno.


Valtice
Objavte poklad českého turizmu, v ktorom strávite príjemnú dovolenku. Pobyt na Valtickom zámku, ktorý je súčasťou Lednicko-Valtického areálu. Tri dni pre dvoch s polpenziou a s degustáciou vín, ktorá je spojená s odborným výkladom skúseného someliéra.


Lučivná
Doprajte si pohodu a oddych v krásnom prostredí Vysokých Tatier, kde nájdete historický Kaštieľ Lučivná. Príbeh kaštieľa sa píše už od roku 1450 a je spätý hlavne s mestom Kežmarok. Kaštieľ v Lučivnej patril značnú časť svojej histórie pod správu Kežmarského hradu. V areáli kaštieľa nájdete reštaurácia a požičovňu lyží.


Detenice
Jedinečná šanca zažiť to, o čom ste len snívali! Od chvíle, keď v stredovekom hoteli Dětenice**** ráno otvoríte oči, cez prvé sústo v reštaurácii až po fascinujúcu ohňovú show večer budete mať pocit, že cestujete v čase. Hostia sú absolútne nadšení. Budete odchádzať nielen plný dojmov, ale aj so svalovkou na bruchu od smiechu. Skvelý tip aj na originálny darček pre niekoho, kto už "má všetko".