Kaštiele

Nemusíte mať modrú krv, aby ste boli obletovaní a rozmaznávaní. So ZľavaDňa sa premiestnite do doby kráľov, ale komfort 21. storočia našťastie zostáva. :) Tu sú tie najlepšie kaštiele, zámky a zámočky na Slovensku, v ktorých zažijete najkrajšie dni za rozumné ceny.Château Appony****
Romantika, oddych a luxus. To sú slová, ktoré sa spájajú s historickým kaštieľom Château Appony****. Kaštieľ je obklopený romantickým anglickým parkom. Nájdete tu aj jednu z najväčších knižníc v strednej Európe. Oddýchnite si v štýlových historických izbách a v modernom wellness centre priamo v kaštieli.


Mojmírovce
Ak hľadáte spojenie luxusu, kvalitných služieb a výnimočnej atmosféry hotela, Kaštieľ Mojmírovce je presne pre Vás. Tento barokový kaštieľ z 18. storočia je obklopený krásnym anglickým parkom. Vychutnáte si tu kulinárske špeciality a po náročnom dni si viete dobre oddýchnuť v kvalitne zariadenom wellness s 25m bazénom. Pocit výnimočnosti tu umocňuje aj Chodba tolerancie, ktorú zdobia výjavy z Dobšinského rozprávok.


Art Hotel Kaštieľ
Prečo by ste si aj vy nemohli aspoň na pár dní vyskúšať život šľachtica? Zobudiť sa v impozantnej izbe, odhrnúť mäkké závesy a kochať sa pohľadom na krásu anglického parku? Práve takýto výhľad máte vo vyše 250-ročnom Art Hoteli Kaštieľ v Tomášove zaručený. Nájdete ho len 10 km od Bratislavy a je teda ideálnym romantickým únikom z rušného mesta.


Château Krakovany***
Vínny dom Chateau Krakovany*** sa nachádza v malebnej dedinke Krakovany, v zrekonštruovanej budove starej kúrie z roku 1736. Penzión Chateau Krakovany sa pýši tradičnou kuchyňou a výborným ubytovaním. Milovníci vína si pochutnajú na širokom sortimente vín z vlastnej produkcie vínneho domu Krakovany.


Lednice
Vstúpte do zámku. Poobzerajte sa a vnímajte tú jedinečnú atmosféru čias minulých. Dvere do vašej izby či apartmánu sa otvárajú a vám sa mihá úsmev na tvári. Spánok hodný kráľov bude chrániť baldachýn. Výhľad z okna do záhrady, kde sa prebúdza jar. Každý zámok má pivnicu. Zámecký hotel Lednice**** v nej ukrýva svoj poklad - víno.


Valtice
Objavte poklad českého turizmu, v ktorom strávite príjemnú dovolenku. Pobyt na Valtickom zámku, ktorý je súčasťou Lednicko-Valtického areálu. Tri dni pre dvoch s polpenziou a s degustáciou vín, ktorá je spojená s odborným výkladom skúseného someliéra.


Lučivná
Doprajte si pohodu a oddych v krásnom prostredí Vysokých Tatier, kde nájdete historický Kaštieľ Lučivná. Príbeh kaštieľa sa píše už od roku 1450 a je spätý hlavne s mestom Kežmarok. Kaštieľ v Lučivnej patril značnú časť svojej histórie pod správu Kežmarského hradu. V areáli kaštieľa nájdete reštaurácia a požičovňu lyží.


Detenice
Jedinečná šanca zažiť to, o čom ste len snívali! Od chvíle, keď v stredovekom hoteli Dětenice**** ráno otvoríte oči, cez prvé sústo v reštaurácii až po fascinujúcu ohňovú show večer budete mať pocit, že cestujete v čase. Hostia sú absolútne nadšení. Budete odchádzať nielen plný dojmov, ale aj so svalovkou na bruchu od smiechu. Skvelý tip aj na originálny darček pre niekoho, kto už "má všetko".


Kaštieľ Benice
Farba listov na stromoch sa mení do zlatistých odtieňov. Vy si tieto momenty môžete užiť prechádzkou po lipovej aleji s ubytovaním v krásnom vidieckom kaštieli neďaleko Martina. Jeho renesančná história je dodnes zachovaná a prenesená do interiéru hotela, takže sa tu budete cítiť ako v inom storočí.