Château Appony****
Romantika, oddych a luxus. To sú slová, ktoré sa spájajú s historickým kaštieľom Château Appony****. Kaštieľ je obklopený romantickým anglickým parkom. Nájdete tu aj jednu z najväčších knižníc v strednej Európe. Oddýchnite si v štýlových historických izbách a v modernom wellness centre priamo v kaštieli.


Château Béla*****
Chateau Béla***** je víťazom kategórie „Najromantickejší historický hotel v Európe“. Barokový kaštieľ si vás získa nádherným prostredím a vynikajúcou gastronómiou. V pivnici môžete zažiť aj ochutnávku kvalitných vín. Bonus: hotelové kino, do ktorého si môžete doniesť vlastné DVD.


Lučivná
Doprajte si pohodu a oddych v krásnom prostredí Vysokých Tatier, kde nájdete historický Kaštieľ Lučivná. Príbeh kaštieľa sa píše už od roku 1450 a je spätý hlavne s mestom Kežmarok. Kaštieľ v Lučivnej patril značnú časť svojej histórie pod správu Kežmarského hradu. V areáli kaštieľa nájdete reštaurácia a požičovňu lyží.


Tartuf
Park Hotel Tartuf je nádherné šľachtické sídlo pri Nitre, kde si naplno užijete luxus a oddych v jednom. Len pár kilometrov za Nitrou vás milo prekvapí neoklasicistický kaštieľ so štýlovými izbami, modernou gastronómiou a piatimi kongresovými salónikmi. Prejdite sa po rozľahlom parku, kde nájdete aj nové wellness centrum ako stvorené na oddych.


Kamenný Dvůr
Zámok Kamenný Dvůr ponúka štýlové ubytovanie v zámockých izbách, zážitkovú gastronómiu, prepychový wellness a veľký zámocký park. Má výhodnú polohu v atraktívnej oblasti západo-českého kúpeľného trojuholníka Karlovy Vary - Mariánske Lázně - Františkove Lázně. Poteší vás aj luxusné spa a chutná kuchyňa, kde si určite príde na svoje každý milovník dobrého jedla.


Château Krakovany***
Vínny dom Chateau Krakovany*** sa nachádza v malebnej dedinke Krakovany, v zrekonštruovanej budove starej kúrie z roku 1736. Penzión Chateau Krakovany sa pýši tradičnou kuchyňou a výborným ubytovaním. Milovníci vína si pochutnajú na širokom sortimente vín z vlastnej produkcie vínneho domu Krakovany.


Mojmírovce
Ak hľadáte spojenie luxusu, kvalitných služieb a výnimočnej atmosféry hotela, Kaštieľ Mojmírovce je presne pre Vás. Tento barokový kaštieľ z 18. storočia je obklopený krásnym anglickým parkom. Vychutnáte si tu kulinárske špeciality a po náročnom dni si viete dobre oddýchnuť v kvalitne zariadenom wellness s 25m bazénom. Pocit výnimočnosti tu umocňuje aj Chodba tolerancie, ktorú zdobia výjavy z Dobšinského rozprávok.


Zámok Kamenný Dvůr
Zrekonštruovaný neskoro-barokový Zámok Kamenný Dvůr má výhodnú polohu v atraktívnej oblasti západo-českého kúpeľného trojuholníka Karlovy Vary - Mariánske Lázně - Františkove Lázně. Zámok poskytuje úplné súkromie, zážitkovú gastronómiu, prepychový wellness a veľký zámocký park. Všetko v zámku evokuje obdobie neskorého baroka. Odporúčame bazén so soľou z Mŕtveho mora alebo rybačku v zámockom rybníku.