Gastro cesta okolo sveta

Láska ide cez žalúdok. A nie len to. Vďaka chuťovým pohárikom môžete precestovať aj celý svet. Ľahkosť japonskej kuchyne, netradičné chute Indie, štipľavosť mexickej kuchyne, či pravá talianska pizza – za týmito skvostami svetovej gastronómie nemusíte cestovať. Gastro cestu okolo sveta zvládnete aj zo Slovenska.Indická kuchyňa
India, krajina preslávená tou najbohatšou a najrozmanitejšou kuchyňou. Plná rozličných chutí, exotických vôní a oku lahodiacich farieb si podmanila mnoho ľudí.
Čítajte viac na blogu


Japonská kuchyňa
Japonská kuchyňa je známa svojou ľahkosťou a čerstvosťou. Suroviny musia byť čerstvé, kvalitné a lákavé už na pohľad. Nie nadarmo patria Japonci k najzdravším národom na svete.
Čítajte viac na blogu


Talianska kuchyňa
Talianska kuchyňa patrí medzi najznámejšie a najobľúbenejšie kuchyne. Svetu dala pizzu, či mnohé preslávené cestoviny. Typická je svojou jednoduchosťou, v ktorej sa však skrýva neodolateľná chuť.
Čítajte viac na blogu


Belgická kuchyňa
Hovorí sa, že belgická kuchyňa v sebe skrýva inšpiráciu z Francúzska, Holandska či Nemecka. Ako prvé však každému z nás napadnú určite sladké waffle, čokoládové pralinky alebo typické silné pivo.
Čítajte viac na blogu