Aquaparky

Letné prázdniny sa síce skončili, no leto nekončí! Predĺžiť si ho môžete v aquaparku. Tu sa totiž mení jeseň na leto, slnko svieti, voda je teplá a svet krajší. Vyberte si z našej kampane plnej kúpania, bubliniek a toboganov.

AquaCity Poprad
Sedíte v bazéne a užívate si, ako bublinky prechádzajú po vašom tele. Všetok stres a negatívna energia je v tej sekunde preč. Vy si užívate tento pocit sladkého nič nerobenia. Potrebujete dávku adrenalínu? Čo tak jazda na tobogane? Alebo sa "zatvorte" do oázy wellnessu a nechajte jeho silu aplikovať na svoje telo. Nech si už v aquaparku vyberiete čokoľvek, my vieme, že vás čaká perfektný deň.
Chocholowskie Termy
V novom poľskom akvaparku Chocholowskie Termy sa vďaka termálnej liečivej vode zahrejete a odreagujete. Celodenný vstup do areálu s rozlohou vodnej plochy 3000 m² ponúka atrakcie pre malých i veľkých. To všetko v nových a čistých priestoroch moderného akvaparku, ktorý si zákazníci ZľavaDňa nevedia vynachváliť.


Terma Bania
Termálny park Bania sa nachádza priamo pri hoteli Bania a neďaleko obľúbeného lyžiarskeho strediska. Ideálne spojenie zábavy vo vodnom parku, pohodlia kúpeľov a liečivých vlastností termálnych prameňov. Terma Bania je rozdelený do troch zón: zóna zábavy s troma bazénmi a šmykľavkami s dĺžkou 300 metrov, zóna relaxu so štyrmi bazénmi s teplotou až 38°C a saunová zóna s fínskou a parnou saunou, ochladzovacím bazénom a priestorom na oddych.


AQUA - VITAL Park Lúčky
Liečivá voda robí z Lúčok ideálne miesto na oddych a načerpanie energie. Čaká vás fínska sauna, mentolová sauna a rímsky kúpeľ s prírodnými esenciami. Zaplávať si a zohriať sa môžete vo vnútorných a vonkajších bazénoch s teplotou 28-38°C. Vyskúšať môžete aj vonkajší Vitálny svet s jacuzzou pod holým nebom.
Goracy Potok
Kúpalisko Goracy Potok postavili v prírodnom štýle a v bazénoch nájdete prírodnú termálnu sírovú vodu. Až 12 bazénov, šmýkačky, lanový park ale aj detské ihrisko. K dokonalému relaxu poslúži aj suchá a parná sauna alebo bahenné kúpele. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zas potešia tých najmenších. Tešiť sa môžete na vysokú úroveň služieb a výbornú reštauráciu.


Aquaruthenia Svidník
Kde bolo, tam bolo, za siedmimi karpatskými horami, za štyrmi šarišskými zákrutami a pod jednou víťaznou Duklou, presne tam a nikde inde sa zrodilo čosi nevídané, čosi neslýchané, za čím sa pricestúvavalo z dedín a miest blízkych i ďalekých. Vyrástol tu totiž nový saunový svet, aby si tu všetci veľavážení a ctení návštevníci príjemne oddýchli.