Aquaparky

Keď nejde leto k nám, musíme my do aquaparku. :) To je totiž miesto, kde sa zmení marec na júl, slnko svieti, voda je príjemne teplá a svet je krajší. Vyberte si z našej limitovanej kampane plnej kúpania, bubliniek a toboganov.





Vodný park Bešenová - termálne srdce Liptova
Relaxujte v termálnych bazénoch alebo si užívajte zábavu v bazéne s umelými vlnami. To je len niekoľko atrakcií, ktoré nájdete vo vodnom parku Bešeňová. Celoročnú zábavu ponúka aj toboganová veža s celkovom dĺžkou viac ako 1 km.




Thermalpark Dunajská Streda
Najobľúbenejšie rekreačné stredisko na juhu Slovenska vás láka na 10 vonkajších a vnútorných bazénov, liečivú vodu a tobogán. Malí aj veľkí majú v Thermalparku Dunajská Streda o zábavu máte postarané.


AQUA - VITAL Park Lúčky
Liečivá voda robí z Lúčok ideálne miesto na oddych a načerpanie energie. Čaká vás fínska sauna, mentolová sauna a rímsky kúpeľ s prírodnými esenciami. Zaplávať si a zohriať sa môžete vo vnútorných a vonkajších bazénoch s teplotou 28-38°C. Vyskúšať môžete aj vonkajší Vitálny svet s jacuzzou pod holým nebom.




Chocholowskie Termy
V novom poľskom akvaparku Chocholowskie Termy sa vďaka termálnej liečivej vode zahrejete a odreagujete. Celodenný vstup do areálu s rozlohou vodnej plochy 3000 m² ponúka atrakcie pre malých i veľkých. To všetko v nových a čistých priestoroch moderného akvaparku, ktorý si zákazníci ZľavaDňa nevedia vynachváliť.


Terma Bania
Termálny park Bania sa nachádza priamo pri hoteli Bania a neďaleko obľúbeného lyžiarskeho strediska. Ideálne spojenie zábavy vo vodnom parku, pohodlia kúpeľov a liečivých vlastností termálnych prameňov. Terma Bania je rozdelený do troch zón: zóna zábavy s troma bazénmi a šmykľavkami s dĺžkou 300 metrov, zóna relaxu so štyrmi bazénmi s teplotou až 38°C a saunová zóna s fínskou a parnou saunou, ochladzovacím bazénom a priestorom na oddych.


Goracy Potok
Kúpalisko Goracy Potok postavili v prírodnom štýle a v bazénoch nájdete prírodnú termálnu sírovú vodu. Až 12 bazénov, šmýkačky, lanový park ale aj detské ihrisko. K dokonalému relaxu poslúži aj suchá a parná sauna alebo bahenné kúpele. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zas potešia tých najmenších. Tešiť sa môžete na vysokú úroveň služieb a výbornú reštauráciu.