Leto v aquaparkoch nekončí

Letné prázdniny sa síce skončili, no leto nekončí! Predĺžiť si ho môžete v aquaparku. Tu sa totiž mení jeseň na leto, slnko svieti, voda je teplá a svet krajší. Vyberte si z našej kampane plnej kúpania, bubliniek a toboganov.


Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
Pozývame vás do Aqualandu Moravia - najväčšieho aquaparku v Česku. Vyhrievané vonkajšie bazény s teplotou 37 °C, atmosféra tropického raja s relaxom na lehátkach, až 20 toboganov aj parádne wellness centrum Forum Romanum. Jeseň bude v znamení vodnej zábavy!


Relax Aqua & Spa v Trnave
RELAX AQUA & SPA v Trnave nájdete v našej ponuke po prvýkrát. Ponúka 4 bazény relaxačný bazén, oddychový bazén, detský bazén a vonkajší bazén ako aj vnútornú a vonkajšiu vírivku. Alebo radšej vyskúšate saunu a ďalších 14 procedúr vo wellness? Je to len na vás.


Chocholowskie Termy
V novom poľskom akvaparku Chocholowskie Termy sa vďaka termálnej liečivej vode zahrejete a odreagujete. Celodenný vstup do areálu s rozlohou vodnej plochy 3000 m² ponúka atrakcie pre malých i veľkých. To všetko v nových a čistých priestoroch moderného akvaparku, ktorý si zákazníci ZľavaDňa nevedia vynachváliť.


AQUA - VITAL Park Lúčky
Liečivá voda robí z Lúčok ideálne miesto na oddych a načerpanie energie. Čaká vás fínska sauna, mentolová sauna a rímsky kúpeľ s prírodnými esenciami. Zaplávať si a zohriať sa môžete vo vnútorných a vonkajších bazénoch s teplotou 28-38°C. Vyskúšať môžete aj vonkajší Vitálny svet s jacuzzou pod holým nebom.


Wellness centrum hotela Rozsutec***
Pri pohľade na Vrátnu dolinu rovno z bazéna v hoteli Rozsutec*** pohladíte dušu i telo. S dvojhodinovým vstupom do wellness si dokonale oddýchnete, stačí si len vybrať relax vám šitý na mieru. K dispozícii sú vám relaxačný bazén, vírivka i 5 rôznych rôznych druhov sáun - fínska, soľná, parná alebo bylinková.


Wellness v Športcentre Púchov
Wellness centrum očarí svojou rozlohou ako aj vybavením. Nájdete tu relax a oddych po namáhavom dni, no na svoje si prídu aj rodiny s deťmi. Nachádza sa tu plavecký bazén, sedací bazén, vírivka, detský bazén ako aj bufet s občerstvením. Súčasťou wellness centra je aj saunový svet, v ktorom sú 4 sauny, odpočiváreň, vyhrievaná lavica, ochladzovací bazén a kneippov kúpeľ.

Miesto pre slovenskú kvalitu.

Do 14 dní môžete kupóny stornovať a vrátime vám plnú sumu

Na výber z 10 bezpečných spôsobov platieb

Doteraz sme zážitkami potešili 1,5 milióna Slovákov

O vašu spokojnosť sa stará vyše 100-členný tím