Každý deň nové limitované akcie!

Máme siedme narodeniny a chceme to osláviť spolu s vami! Každý deň vám preto prinesieme limitovanú ponuku. Jeden deň reprezentuje jeden rok a každému roku je venovaná téma, ktorá bola pre nás v tom období zásadná. Tomu bude každý deň prispôsobená aj ponuka. Sledujte nás každý deň, aby ste nič nepremeškali.2016 – Objavujeme Slovensko

Za skvelou dovolenkou nemusíme cestovať do zahraničia. Nájdete ju aj doma na Slovensku. S touto myšlienkou sme začínali v lete 2016 kampaň #ObjavteSlovensko. Veľa Slovákov stále dobre nepozná našu domovinu. Preto sme sa začali viac zameriavať na propagáciu kvalitných poskytovateľov na Slovensku a vzišiel z toho zaujímavý seriál s Lukášom Latinákom. Dnes máme v ponuke práve zariadenia, ktoré Lukáš navštívil.

Hotel Galileo
Hotel sa nachádza uprostred jedného z najväčších rekreačných stredísk na Slovensku. Donovaly poskytujú všetko, čo pre aktívny relax potrebujete. Hotel v toskánskom štýle naopak ponúka potrebné ingrediencie pre skvelý oddych: fantastickú kuchyňu a wellness s výhľadom na celé Donovaly.
Pozrieť video s Lukášom Latinákom


Kúpele Brusno
Pri objavovaní Slovenska nemôžeme vynechať našu kúpeľnú históriu. Práve na ZľavaDňa nájdete najširšiu ponuku kúpeľných pobytov. Napríklad v Kúpeľoch Brusno, ktoré ležia ukryté v panenskej prírode. Nájdete tu pokoj, krásny wellness, výbornú kuchyňu a samozrejme dokonalý oddych.
Pozrieť video s Lukášom Latinákom