Každý deň nové limitované akcie!

Máme siedme narodeniny a chceme to osláviť spolu s vami! Každý deň vám preto prinesieme limitovanú ponuku. Jeden deň reprezentuje jeden rok a každému roku je venovaná téma, ktorá bola pre nás v tom období zásadná. Tomu bude každý deň prispôsobená aj ponuka. Sledujte nás každý deň, aby ste nič nepremeškali.2015 – Regióny / Rozširujeme pôsobenie

V roku 2015 sme sa rozhodli viac sa zamerať aj na regionálne akcie a tak sme rozšírili aj náš obchodný tím. Od tohto roku ste u nás mohli nájsť zaujímavé akcie z rôznych, prevažne krajských miest. Dnešná narodeninová ponuka sa tiež venuje tomu najlepšiemu z regiónov.

Mestská krytá plaváreň v Košiciach
Ponuka na ZľavaDňa by nebola kompletná bez akcie v Košiciach. Košická krytá plaváreň sa teší obľube medzi Košičanmi a my sme radi, že pre vás dokážeme vybaviť aj akcie v štátnych inštitúciách.


Štiavničky sauna
Banskobystrické wellness centrum Štiavničky máte radi. Vieme to, pretože sme vždy vypredali všetky kupóny. Obľúbené je aj vďaka špeciálnej ruskej saune, kde si môžete naplno užiť saunovanie aj trochu netradičným spôsobom.
VYPREDANÉ