Každý deň nové limitované akcie!

Máme siedme narodeniny a chceme to osláviť spolu s vami! Každý deň vám preto prinesieme limitovanú ponuku. Jeden deň reprezentuje jeden rok a každému roku je venovaná téma, ktorá bola pre nás v tom období zásadná. Tomu bude každý deň prispôsobená aj ponuka. Sledujte nás každý deň, aby ste nič nepremeškali.2013 – Od zliav k zážitkom

Po troch rokoch fungovania sme sa zamerali aj na zážitky. Odvtedy sa ZľavaDňa stala synonymom adrenalínových zážitkov, voľnočasových aktivít, rôznych kurzov či zábavy. Zážitky sa stali veľmi populárne a do dnes sme predali viac ako 800 000 kupónov na zábavu rôzneho druhu. V našej narodeninovej ponuke si tak môžete dopriať darček, na ktorý tak skoro nezabudnete.

Super Jazda
Automobil Tesla je dnes už ikonickým autom. 421 koní a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 3,9 s. Elektromobil, ktorý predbehol dobu. Vďaka narodeninám ZľavaDňa si ho môžete užiť so Super Jazdou, ktorá mala tento automobil vôbec prvá na Slovensku.


Procar-Motorsport
K ZľavaDňa patrí aj poriadny adrenalín. Jazda na formule preto nemôže chýbať v našej narodeninovej ponuke. Formula sa totiž nešoféruje, formula sa pilotuje! Tento zážitok sa nedá opísať, musíte ho zažiť na vlastnej koži.


Sky Sport
Lietanie patrí k najpopulárnejším zážitkom na ZľavaDňa. Veď kto by sa nechcel pozrieť na svet z výšky? So Sky Sport si môžete užiť nie len prekrásny výhľad, ale aj vyskúšať pilotovanie. S hodnotením 4,87 ide o jedného z našich najlepších partnerov.


Academia Aquatica
Náš dlhoročný partner, ktorý v zážitkoch jednoducho nemôže chýbať. Potápačské centrum Academia Aquatica má až 17 ročnú prax. V narodeninovej ponuke môžete absolvovať kurz potápania a získať medzinárodný potápačský certifikát.