Každý deň nové limitované akcie!

Máme siedme narodeniny a chceme to osláviť spolu s vami! Každý deň vám preto prinesieme limitovanú ponuku. Jeden deň reprezentuje jeden rok a každému roku je venovaná téma, ktorá bola pre nás v tom období zásadná. Tomu bude každý deň prispôsobená aj ponuka. Sledujte nás každý deň, aby ste nič nepremeškali.2012 – ZľavaDňa začína cestovať

Začiatok predaja pobytov a dovoleniek na ZľavaDňa pre nás znamenal novú éru. Hneď od začiatku ste si cestovanie zamilovali a dodnes ide o najpopulárnejšie akcie. Od spustenia prvého pobytu na ZľavaDňa sme ubytovali viac než milión Slovákov. Toto číslo svedčí samo o sebe. A tak sa tretí deň našich narodenín nesie v duchu toho najlepšieho z cestovania po Slovensku.

Hotel Slovan
Podľa hodnotení zákazníkov ide o náš najlepší rodinný hotel na Slovensku. Začínali sme pred 7 rokmi spoločne a preto sa tešíme, že ho exkluzívne k narodeninám prinášame opäť. O vašu spokojnosť sa báť nemusíte, hodnotenie 4,8 rozhodne nie je náhoda.


Hotel Panorama Resort
Tento hotel patrí k ikonickým stavbám vo Vysokých tatrách. Netradičný dizajn a poloha priamo pri Štrbskom plese mu zabezpečila veľkú popularitu. Ak si k tomu pripočítate výborné služby a prekrásny výhľad na tatranské štíty, o zážitok sa nemusíte obávať.


Hotel Hubert
Perfektný rodinný hotel s výbornou polohou priamo pod Vysokými Tatrami. Nájdete tu množstvo aktivít pre deti od vlastnej mini zoo až po jazdy na poníkoch. Veľké wellness centrum je tiež výhodou. Lepší pomer ceny a výkonu v Tatrách budete hľadať len ťažko.


Hotel Magnólia
Tento hotel sa vyvíjal spolu so ZľavaDňa. Počas našej spolupráce zrekonštruovali recepciu, reštauráciu, aj niektoré izby. Zamestnanci sa veľmi snažili, aby boli ľudia v hoteli spokojní a aj vďaka vašej spätnej väzbe sa im dlhodobo darí zlepšovať vlastné hodnotenia.


Wellness Hotel Repiská
Populárny hotel v Demänovskej doline, do ktorého sme predali už viac ako 3500 kupónov. Obľúbení je aj medzi zamestnancami ZľavaDňa, spoločne sme tu už strávili viac ako 1000 nocí. To je najlepší dôkaz kvality.


Hotel Most Slávy
Hotel v srdci Trenčianskych Teplíc je preslávený aj vďaka celebritám, ktoré ho navštívili. Jean - Paul Belmondo, Sophia Loren, Franco Nero, Omar Sharif a mnoho ďalších. Vďaka ZľavaDňa môžete v šľapajach týchto celebrít kráčať aj vy.