Cestovanie ~  Hotel HVIEZDA, s.r.o.

Hotel HVIEZDA

4,65/5 | Vynikajúce (463 hodnotenie)

Mapa

Informácie, kontakty - Hotel HVIEZDA

Hotel HVIEZDA
Okružná 123
962 71 Dudince
045/5583 231, 045/5583 232
recepcia@hviezda-dudince.sk
http://www.hviezda-dudince.sk/

Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

5 330x

4 109x

3 20x

2 3x

1 1x

4,65

Celkové hodnotenie

315 zákazníkov odporúča

7 zákazníkov neodporúča

Čistota a komfort
4,79

Prostredie prevádzky
4,65

Služby
4,46

Rezervácia a uplatnenie kupónu
4,87

Personál
4,77

Čo sa mi páčilo: nové prístavby s nerez bazénom 31°C, Balneocentrom a bowlingom. Udržiavané okolie. Príjemný personál. Raňajkový bufet. Slušné červené víno v kaviarni. Priestranné parkovisko. Čo sa mi nepáčilo: - v chladnom týždni po Veľkej noci sa v hoteli slabo kúrilo - kaviareň otvorená len do 21 h - pri večeriach svietilo v reštaurácii len zopár svetiel, pôsobila ponuro - stoličky v reštaurácii nemajú na nohách filc, pri odsúvaní nepríjemný zvuk - izby sú maličké, priplatili sme si apartmán, ktorý je svetlý a priestranný, ale medzi WC misou a dverami je len 30 cm, takže sedíte s nosom na dverách (alebo sa nezavriete). - v Balneo je síce recepčný pult, ale nie je pri ňom nikto - hlásiť sa musíte na jednotlivých oddeleniach, čo nie je až taký problém, no mohlo by to na tom pulte byť napísané. - Balneo oddelenie má krásny dizajn, no celý priestor je otvorený a tak pri zábale počúvate búchanie dverí a rozhovory, ktoré sa priestorom krásne rozliehajú. - na izbe nefungovalo pripojenie na internet - v mnohých priestoroch úsporné osvetlenie nepríjemnej farby, sú dostať úsporné žiarovky s teplou farbou svetla

24.4.2017 | Juraj hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 3 noci cez...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Rodičia dostali tento wellness ako darček. Veľmi sa im páčilo, prišli oddychnuti a spokojní. Pri check in im recepčná zadala do systému iný pobyt, kde bolo menej procedúr. Prišla som na to náhodne, keď som s nimi telefonovala a opýtala sa ich na absolvovane procedúry. Zdalo sa mi ich malo, tak som si to overila na nete. Recepčná im na reklamáciu povedala, že ona už tie papiere nemá, ktoré jej odovzdali pri check in. Tak som im na recepciu preposlala kupón. Opravili to v systéme a rodičia absolvovali všetky zaplatené procedúry. Prostredie je tam krásne, personál milý, izby čisté. Jedlo bolo vynikajúce. Wellness je super, no voda v bázene bola chladná. Určite nemala 30st., ako oni tam písali pri bazéne. To sme si všimli aj my, keď sme tam boli ubytovaní pred 3 rokmi. Odporúčame!

23.4.2017 | Anna hodnotila ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Veľmi príjemné prostredie, milí a ústretoví personál, super minigolf, chutná strava, pobyt v Dudinciach sa nám páčil a určite sa ešte vrátime.

18.4.2017 | Monika hodnotila ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez týždeň...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Pobyt bol veľmi krátky na zodpovedné hodnotenie. Boli sme však spokojní s prostredím, personálom aj stravou. Doporučili by sme pobyt aj známym. Možno sa aj vrátime. Žltý chodník z mapky, ktorú sme si vzali na recepcii je od určitého bodu nepriechodný. Možno by bolo treba mapku aktualizovať. Inak ďakujeme personálu za starostlivosť a záujem.

15.4.2017 | Helga hodnotila ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez týždeň...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Nadmieru ochotny a ustretovy personal. Dakujeme

15.4.2017 | Katarína hodnotila ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 3 noci cez...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Ďalšie textové hodnotenia