Zatvoriť

Aké sú vaše cestovateľské plány na leto? Budete oddychovať na Slovensku alebo sa chystáte k moru?
Zapojte sa do nášho krátkeho dotazníku a vyhrajte 4-dňový letný pobyt pre dvoch v obľúbenom hoteli Barbora*** na Liptove.

Prišli ste neskoro, zľava skončila 19.11.2014. Pozrite si aktuálnu zľavu tohto poskytovateľa:
Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness

až - 40%
Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice
Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice
 • 2 osoby

 • 2 noci

 • Polpenzia

 • Penzión

Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE

Vynikajúce

(112x)

4,76 / 5

5 * 91x

4 * 16x

3 * 4x

2 * 1x

1 * 0x

72 zákazníkov odporúča

2 zákazníci neodporúčajú


Čistota a komfort 4,83

Personál 4,68

Prostredie prevádzky 4,79

Služby 4,61

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,8

Prejsť na hodnotenia (112)

Trenčianske Teplice

3 dni plné romantiky v najlepšom penzióne na Slovensku priamo v parku kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Komfortne zariadené izby, bohaté raňajky, večera pri sviečkach, wellness v súkromí a termálne liečivé kúpele Hammam.

Podeľte sa o túto zľavu s priateľmi:

Dôležité

 • 1. miesto od hodnotiteľov Trend Top hotely a reštaurácie na Slovensku, v kategórii penzión
 • Skvelá reštaurácia, ktorá hostila celebrity ako Gérad Depardie, Jeremy Irons, Zdeněk Svěrák a ďalších...
 • Penzión sa nachádza kúpeľnom parku Trenčianskych Teplíc
 • Hammam - jeden kúpeľ, či dúšok z tejto vody nahradia trojdňovú dovolenku, návštevu kozmetiky a cvičenie

Kupón zahŕňa na výber:


Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej izbe KLASIK za 139 €
 • Raňajky formou teplých a studených bufetových stolov, rôzne druhy sladkého a slaného pečiva, káva ,čaj, džús...
 • Prvá večera pri sviečkach s pohárom sektu
 • Druhá večera pozostávajúca z 2 chodov
 • 60 minút wellnes v súkromí pre 2 osoby: suchá fínska sauna, jacuzzi (sviečky pre romantickú atmosféru + flaša sektu za príplatok)
 • 10% zľava iba pre ubytovaných hostí na jedlá ala´ card
 • 10% zľava do termálneho liečivého kúpeľa Hammam (SINA)

Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej izbe KLASIK + vstup termálneho liečivého kúpeľa Hammam za 165 €
 • Raňajky formou teplých a studených bufetových stolov, rôzne druhy sladkého a slaného pečiva, káva ,čaj, džús...
 • Prvá večera pri sviečkach s pohárom sektu
 • Druhá večera pozostávajúca z 2 chodov
 • 1x termálny liečivý kúpeľ na 20 min. Hammam pre 2 osoby
 • 60 minút wellnes v súkromí pre 2 osoby: suchá fínska sauna, jacuzzi (sviečky pre romantickú atmosféru + flaša sektu za príplatok)
 • 10% zľava iba pre ubytovaných hostí na jedlá ala´ card
 • 10% zľava do termálneho liečivého kúpeľa Hammam (SINA)

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 16.9.2014 do 15.12.2014
 • Pobyt je potrebné rezervovať na tel. čísle 032 / 655 34 28 alebo mail: baske@stonline.sk
 • Pri rezervácií je potrebné nahlásiť heslo a číslo kupónu
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Počet kupónov na osobu je neobmedzený
 • Nástup na pobyt je možný kedykoľvek okrem pondelka
 • Príplatok za apartmán 30 €/celý pobyt
 • Príplatok z izbu de luxe 20 €/celý pobyt
 • Župan je za doplatok 1 €
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónuKontakt

Penzión BASKE

ul. 17. novembra 23

914 51 Trenčianske Teplice

COMITY s.r.o


032 6553 428


Penzión BASKE

ul. 17. novembra 23, 914 51 Trenčianske Teplice

Otvoriť mapu v novom okne

Hodnotenia zákazníkov ZlavaDna.sk

4,76 / 5 (112x)

5 * 91x

4 * 16x

3 * 4x

2 * 1x

1 * 0x

72 zákazníkov odporúča

2 zákazníci neodporúčajú


Čistota a komfort 4,83

Personál 4,68

Prostredie prevádzky 4,79

Služby 4,61

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,8

22.5.2016


Vynikajúci pobyt až na počasie (ale to nevieme ovplyvniť), super strava, perfektná vírivka a hodnotenie personálu na 1+. Jedným slovom vynikajúce. Doporučujem.

Juraj hodnotil zľavu Pobyt pre 2 osoby na 3 dni/2 noci

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


14.5.2016


Príjemne strávené chvíle v krásne vynovenom prostredí. Chodíme sem pravidelne, pretože sme z Trenč. Teplíc a sme spokojní, Určite prídeme zase.

Alena hodnotila zľavu 90 min. vstup do wellness (vírivá vaňa +...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (36)

Podrobnosti o zľave

Penzión Baske získal aj tento rok 1. miesto od hodnotiteľov Trend Top hotely a reštaurácie na Slovensku, v kategórii penzión.

Prioritou penzióna je Vaša spokojnosť, a úsmev pri odchode. Nemusíte byť celebrita, aby ste mohli stráviť príjemný a nezabudnuteľný relax v pôsobivom prostredí.

Penzión BASKE

K jedným z najpôsobivejších penziónov, ktoré sú súčasťou komplexu budov v talianskom novorenesančnom štýle patrí Penzión Baske. Odborná a citlivá rekonštrukcia a neskoršie rozšírenie ubytovacích kapacít sa postarali o zvýšenie štandardu a Penzión Baske, vďaka čomu získava po celý čas existencie za sebou najvyššie ocenenia v kategórii Penzión roka na Slovensku. Alebo možno aj tým, že počas každoročného filmového festivalu ARTFILM boli v penzióne také osobnosti ako je Gérard Depardieu, Jeremy Irons, Liv Ullmann, Josef Abrhám, Milan Kňažko, Milan Lasica, Magda Vášaryová a mnoho ďalších…Pre gurmánov

Penzión Baske pripravuje denne rôzne špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sa podávajú formou teplého a studeného bufetu, obedy a večere prebiehajú tradične. Šéfkuchár osobne odporúča hosťom netradičné chuťovky a k jedlám sú na výber kvalitné domáce i zahraničné vína. Vinotéku periodicky obmieňajú v rámci prezentácií najznámejších vinárskych oblastí.
Komfortný, útulný, romantický a chrániaci súkromie domácich i zahraničných hostí, s decentným vystupovaním personálu. To je charakteristika penziónu, ležiaceho len kúsok od kúpeľných domov. Všetko je tu blízko - liečenie, relax, kultúra, turistika, šport, zábava.Penzión Baske dostal meno po najvyššom vrchu Baske (955 m.n.m.), čnejúcim nad malebnou dolinou riečky Tepličky a nad kúpeľným mestečkom Trenčianske Teplice, v ktorého kúpeľnom parku sa nachádza.Kapacita penziónu je 14 dvojlôžkových izieb a 2 apartmány. Hostia majú na výber vybrať si orientáciu izieb. Izby do praku ponúkajú nádherný výhľad do krásnej romantickej prírody. Penzión síce  disponuje iba malým, skromným relax centrom - sauna, Jacuzzi, ale je výnimočný tým, že ponúka našim klientom súkromie.
Penzión je v prevádzke každý deň od 7:00 – do 22:00 hod.


Pre klientov sú v ponuke tiež rôzne druhy masáží:

 • Klasická čiastočná alebo celková masáž
 • Medová detoxikačná masáž
 • Masáž aróma voskom
Alebo vám zamestnanci penzióna zabezpečia termálny liečivý kúpeľ v SINE v kúpeľoch, zameraný na regeneráciu pokožky a pohybového aparátu, pre tých ktorí nemajú radi horúce kúpeľe môžeme zabezpečiť kúpeľ v Bazéne Grand- vonkajší bazén s celoročnou prevádzkou, s mnohými vodnými atrakciami.Výnimočnosť penziónu je: každý odchádza spokojný a zrelaxovaný, vďaka dobrému spánku, výbornému jedlu,  súkromnému relaxu, a nádhernej prechádzke po  kúpeľnom parku.
Hammam


Hammam v minulosti slúžil ako vaňový kúpeľ pre bohatú šľachtu a
finančných magnátov. Dnes je k dispozícii nielen kúpeľným hosťom, ale aj širokej verejnosti. Hostia v kúpeľoch ho využívajú ako odpočiváreň a miesto podávania masáží. Jeho príjemné prostredie, krása a exotickosť interiéru dokážu nabiť vyčerpaný organizmus novou energiou, a tým aj znásobiť pozitívne účinky unikátnych liečebných prameňov.Ak si vaše telo aj duša žiadajú pravý detox, ste na správnom mieste. Blahodarná a extrémne liečivá termálna voda vás bude oblažovať svojimi účinkami. Vďaka nej sa budete cítiť mladšie, lepšie sa pohybovať, vaša pleť bude žiarivejšia a budete celkovo pôsobiť ako znovuzrodení. Jeden kúpeľ, či dúšok z tejto vody nahradia trojdňovú dovolenku, návštevu kozmetiky a cvičenie. Neuveriteľne liečivé vlastnosti termálnej vody z Trenčianskych Teplíc môžete vyskúšať aj pri pitnej kúre z prameňa Ifigénia. Okrem toho, že je to doslova elixír večnej mladosti, neuveriteľne pomáha pri problémoch s trávením.

Kam na výlet:

Na východ od Trenčianskych Teplíc je nádherné pohorie Strážovské vrchy, vhodné pre pešiu turistiku i cykloturistiku. Pozoruhodná je rázovitá obec Čičmany, známa ľudovou architektúrou, Rajecká Lesná s monumentálnym, do dreva vyrezaným Slovenským betlehemom. Za námahu stoja aj návštevy okolitých hradov a zámkov - Trenčín, Bojnice, Beckov.

Umenie v kúpeľoch

Od februára do decembra Trenčianske Teplice ponúkajú kúpeľným hosťom rôzne kultúrne podujatia. Začiatok februára sa nesie v znamení prezentácií fašiangových tradícií mikroregiónu Tepličky. V máji sa konajú Čapkove Teplice s udeľovaním Ceny českého spisovateľa Karla Čapka.Jún a júl patria ART filmu, významnému medzinárodnému filmovému festivalu, ktorého hosťami boli napríklad Geraldine Chaplinová, Jean-Paul Belmondo, Vlastimil Brodský a aj Liv Ullmann, ktorá v penzióne bývala. Júl a august patria hudobnému letu, najstaršiemu stredoeurópskemu Festivalu komornej hudby, august sa nesie v znamení Festivalu ľudových remesiel. Október je zase roztancovaný - swingový bál ponúka neopakovateľnú atmosféru hudby dvadsiatych a tridsiatych rokov minulého storočia. A na konci roka sú Teplické kúpele plné vianočnej atmosféry a horúceho punču.A na svoje si tu prídu aj tí najmenší:

Ukončené

Cena od: 139 €

Podobné zľavy

Zľavy v Bratislave

Ďalšie zľavy