Objavte Slovensko
Vypredané
Luxusný vstup pre 2 osoby do AquaCity / Poprad

Luxusný vstup pre 2 osoby do AquaCity

Vynikajúce

(786x)

4,51 / 5

5 * 506x

4 * 208x

3 * 51x

2 * 11x

1 * 10x

497 zákazníkov odporúča

22 zákazníkov neodporúča


Čistota a komfort 4,43

Prostredie prevádzky 4,48

Služby 4,09

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,84

Personál 4,5

Prejsť na hodnotenia (786)

Poprad

Celodenný vstup pre 2 osoby do aquaparku AquaCity Poprad v hodnote 38 € za polovičnú cenu len 19 €! Doprajte si luxus v krytých relaxačných bazénoch Blue Diamond s nápojovými vodnými barmi!

Podeľte sa o túto zľavu s priateľmi:

Dôležité

 • Kupón zahŕňa: Blue Diamond packet - celodenný vstup pre 2 osoby do AquaCity Poprad
 • Luxusné kryté termálne bazény s nápojovými barmi, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou Laser show, 3 vonkajšie termálne bazény, tobogany, vodné atrakcie, 50 m plavecký bazén, detský bazén a parné sauny
 • Kúpte si ubytovanie v Poprade s 51% zľavou
 • Viac info na www.aquacity.sk

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 21.09.2011 do 23.12.2011
 • Celkový počet je obmedzený na 1500 kupónov
 • Počet na osobu je obmedzený na 4 kupóny
 • Nie je potrebná rezervácia
 • Kupón platí ako vstupenka
 • Kupóny sa po skončení platnosti nepredlžujú


Kontakt

AquaCity Poprad

Športová 1397/1

058 01 Poprad

AQUAPARK Poprad, s.r.o.


052 /7851 111


AquaCity Poprad

Športová 1397/1 , 058 01 Poprad

Otvoriť mapu v novom okne

Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa.sk

4,51 / 5 (786x)

5 * 506x

4 * 208x

3 * 51x

2 * 11x

1 * 10x

497 zákazníkov odporúča

22 zákazníkov neodporúča


Čistota a komfort 4,43

Prostredie prevádzky 4,48

Služby 4,09

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,84

Personál 4,5

22.6.2016


super sme sa zrelaxovali dakujeme

Ľubica hodnotila zľavu Celodenný vstup Aqua packet do Aquaparku v...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


21.6.2016


Možno obmedziť celodenné obsadenie lehátka na oddych, lebo ako som si všimla, sú na nich osobné veci, ale na lehatku celý deň nikto neoddychoval.

Mária hodnotila zľavu Celodenný vstup Aqua packet do Aquaparku v...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (123)

Podrobnosti o zľave

Doprajte si luxus v krytých relaxačných bazénoch Blue Diamond s nápojovými vodnými barmi! Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý pocit. Prežite pocit uvoľnenia a oddychu v nádherných priestoroch s dokonale zladeným interiérom.

Blue Diamond I.
Sedací relaxačný bazén je vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Ozdobné ornamenty vytesané do kameňa, nádherné sochy, holografický obklad a luxusný nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať drink.

Blue Diamond II.
Exkluzívny termálny bazén s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov alebo relaxovať na barových stoličkách v bazéne a užívať si príjemné chvíle. Luxus v dvoch nerezových bazénoch s termálnou vodou dopĺňajú špeciálne obklady a pestrofarebné svetlá, ktoré sa lámu vo Swarovského kryštáloch na dne bazéna a vytvárajú tak osobitne magický efekt.Laser show v krytých relaxačných bazénoch Blue Sapphire každý večer o 20.30 hod.

Bazény Blue Sapphire sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Moderná budova, ktorá ako svoj primárny zdroj energie využíva slnečné žiarenie a termálnu vodu, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre všetky zmysly. Hlavnou atrakciou sú termálne relaxačné bazény s teplotou vody 30-34 °C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 34-stupňovej termálnej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s 30 °C termálnou vodou, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie. Každý večer po zotmení ožije celý priestor svetlami chromoterapie, skvelou hudbou a jedinečnou holografickou 3D Laserovou show.Celoročné termálne bazény s teplotou 30 - 38°C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie.

Vonkajšie termálne bazény sú vďaka moderným technológiám s využitím UV filtrácie naplnené kryštálovo čistou termálnou vodou. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Technologickým procesom sa z teploty 50°C ochladzuje na 36 až 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru. Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Termálna voda v AquaCity Poprad má liečivé účinky a pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky.

Ideálne miesto pre vášnivých športovcov a plavecké sústredenia

Ideálne miesto pre vášnivých športovcov a plavecké sústredenia. Zlepšite si kondíciu a vaše zdravie a zaplávajte si v 50m plaveckom bazéne s dráhami a štartovacími blokmi. Spoznajte naše plavecké centrum pre vášnivých športovcov. AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50m plaveckým bazénom. Je vhodné pre ľudí, ktorí milujú plávanie. S teplotou vody 26-28°C, hĺbkou od 1,2 m do 1,8 m a 8 dráhami je ideálnym miestom na športovú regeneráciu. 50m plavecký bazén s dráhami a štartovacími blokmi, spĺňa štandarty medzinárodných športovísk na tréningy a sústredenia. Pri plaveckom bazéne sa nachádzajú parné sauny s vysokou vlhkosťou, kde si môžete dopriať oddych a relax. Vaše telo sa zbaví škodlivých látok a prečistí pokožku.
Vypredané

Cena : 19 €

Festival Východná

Podobné zľavy

Zľavy v Bratislave

Ďalšie zľavy