Denný tábor s kockami LEGO® v novootvorenom centre kreatívneho vzdelávania Brick by Brick Nechaj sa stiahnuť svetom lega a ovládni vesmírne svety, staň sa nindžom alebo sa vyhraj s kreatívnymi kockami a vytvor si vlastný film. Iba v Brick by Brick kreatívnom centre zažijú vaše deti vo veku 3-13 rokov super leto s obľúbenými kockami LEGO®.
99.00 111.00
Brick by Brick - centrum kreatívneho vzdelávania
Martinčekova 13 ( Ružinov) Bratislava 821 01 0917 121 108

od 99 €

Bežná cena
169 €

Denný tábor s kockami LEGO® v novootvorenom centre kreatívneho vzdelávania Brick by Brick

  Bratislava - Ružinov (mapa)

  Platnosť kupónu je od dnes do 29.8.2016 podľa dostupnosti.

Vypredané

86 x kúpené

Nechaj sa stiahnuť svetom lega a ovládni vesmírne svety, staň sa nindžom alebo sa vyhraj s kreatívnymi kockami a vytvor si vlastný film. Iba v Brick by Brick kreatívnom centre zažijú vaše deti vo veku 3-13 rokov super leto s obľúbenými kockami LEGO®.


Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 29.8.2016.

Prišli ste neskoro. Ponuka je vypredaná.

Denný letný tábor s kockami LEGO® v termíne 18.7.-22.7.2016

Predané: 24 ks

99,00 €
- 41 % / 169 €

Denný letný tábor s kockami LEGO®

Predané: 62 ks

111,00 €
- 34 % / 169 €

Ako využiť kupón

 • Rezervácia vopred na tel. čísle 0917 121 108
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 • Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Po zakúpení kupónu odporúčame vyplniť prihlášku na stránke poskytovateľa

Podrobnosti o ponuke

Postav si svoj vlastný svet. Výber je len a len na tebe. S kockami LEGO® nič nie je nemožné. Zaži vesmírne dobrodružstvá, objav tajomstvá, ktoré skrýva pravý nindža či nechaj svoju kreativitu plynúť a zostroj si vlastné šperky s kockami LEGO®. Nauč sa vytvoriť si vlastný film. V tematickom detskom tábore v centre Brick by Brick vaše deti nielenže zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov, ale zároveň si zdokonalia technické zručnosti. Prečo denný letný tábor? Lebo LEGO®!

 

 

 
 
 
Ako vyzerá deň v tábore:
 

Celý program tábora prebieha v „kids friendly“ prostredí, v ktorom je k dispozícii 200 m² vnútorného klimatizovaného priestoru, vonkajšia krytá terasa a vlastné ihrisko.
 

Deti prichádzajú ráno, strávia dopoludnie stavaním si kociek z LEGO® a zábavnou hodinou angličtiny. Súčasťou je aj malé občerstvenie. Po výdatnom obede sa vybláznia na vonkajšom ihrisku a pracujú na rôznych zaujímavých aktivitách pod vedením vyškolených lektorov. Samozrejmosťou je celodenný pitný režim.
 

Aktivity – počas celého dňa je pre deti pripravený program s rôznymi aktivitami:

 

 • stimulujúce (skladanie modelov s kockami LEGO®, tvorba vlastného filmu)
 • vzdelávacie (zábavná hodina angličtiny)
 • pokojové (kreslenie a maľovanie, výroba šperkov z kociek LEGO®)
 • pohybové (organizované tímové hry na vonkajšom ihrisku s témami LEGO®)

 

 

Celý čas sa deti hrajú, ale zároveň rozvíjajú svoju kreativitu a nadväzujú nové kamarátstva.

Program a zameranie

Predstavte si tému > Postavte model > Zahrajte sa

Popritom sa decká naučia, ako to vo svete techniky, matematiky či stavebníctva funguje.
 


Program tábora je zostavený tak, aby sa deti chlapci aj dievčatá pod vedením kvalifikovaných lektorov hlavne zabavili a odreagovali v modernom centre plnom kociek LEGO®. Deti si veľmi nenásilnou formou budujú základné poznatky z oblasti technických a prírodných vied (STEM) a to zvyšuje ich záujem aj o vedu a techniku. Počas celého dňa majú dostatok fyzických aktivít na čerstvom vzduchu a hladinu energie im udržujeme zdravou výživnou stravou.

*STEM vzdelávanie (science, technology, engineering, maths) - rozvíja praktické zručnosti detí najmä v technických smeroch. Tento koncept pochádza z USA, kde bol otestovaný a teší sa veľkej obľube u detí aj rodičov.


Program dňa
9:00 – 10:00. Zábavná hodina angličtiny metodikou Wattsenglish a malé občerstvenie
10:00 – 11:00. Zaujímavé vonkajšie aktivity (na vlastnom ihrisku alebo krytej terase)
11:00 - 12:00. Skladanie s kockami LEGO® (moderovaný blok skladania vybratého BrickByBrick modelu)
12:00 – 12:30 Obed 
12:30 – 13:15 Relax (kľudový režim, aktivity podľa vlastného výberu detí)
13:15 – 15:30 Kreatívny blok s kockami LEGO® (stavanie modelov podľa vlastného výberu z rôznych tém – Ninjago, Friends, vesmír, umelecké aktivity, výroba vlastného filmu s kockami LEGO®) a občerstvenie
15:30 – 16:30 Vonkajšie poobedné hry (na vlastnom ihrisku alebo krytej terase)
16:30 -17:00 Vyzdvihovanie detí


 

 

Taktiež obsahuje aj kopec fyzických aktivít na čerstvom vzduchu.

Tematická náplň táborov (témy sa striedajú počas dní v každom turnuse):

 

 

 

 • Vesmírne dobrodružstvá (pre všetkých vesmírnych nadšencov, ktorých zaujíma vesmír, vznik planét, aké je to byt astronautom alebo čo je to lunochod...)
 • Ninjago (určené pre nindža nadšencov, ktorý sa neboja v noci potme, chcú vedieť veľa o tréningu a o živote nindžov v krajine vychádzajúceho slnka)
 • Kreatívne kocky (pre všetkých nadšených kreatívcov, ktorí už od detstva radi vymýšľajú rôzne spôsoby, ako si niečo sami vytvoriť, ako napr. dekoratívne šperky, mydlá, pastelky či vlasové doplnky a to všetko s kockami LEGO®)
 • Friends – niečo aj pre dievčatá
 • Movie making - výroba vlastného filmu cez špeciálny softvér

 

 

Kde tábor prebieha:

Celý tábor prebieha v centre kreatívneho vzdelávania Brick by Brick, ktoré je plne prispôsobené požiadavkám detí.

 

 

Brick by Brick - centrum kreatívneho vzdelávania

je prvé kreatívne centrum zamerané na „edutainment“ vzdelávanie. Spája hru („entertainment“) a vzdelávanie („education“).

V programe Brick by Brick sa deti naučia praktické zručnosti v technických oblastiach. Učí ich mať rád prírodné vedy, ku ktorým sa spoločnosť prirodzene vracia. Hodiny sú vedené hravou a zábavnou formou („edutainment“). Špeciálne vyškolení lektori sa pritom opierajú o metodiku Brick by Brick vyvinutú expertmi v USA, vďaka ktorej je každá hodina presne krok-po-kroku vypracovaná.

 

 

 


Centrum bolo pripravené podľa najnovších trendov a poznatkov v oblasti vzdelávania – vytvoriť podnetné a motivujúce prostredie, kde každé dieťa rozvinie svoj potenciál. Každá jeho časť bola navrhnutá architektmi a inšpirovaná zahraničnými skúsenosťami. Triedy sú prispôsobené požiadavkám detí a zároveň sa nezabudlo ani na zónu pre rodičov a učiteľov. K dispozícii sú všetky učebné materiály na to, aby sme deti vtiahli do diania a dokázali im sprostredkovať učenie cez jedinečný zážitok.

 

 


Brick by Brick patrí do skupiny EMPIRE | the know-how institute, ktorá sa vzdelávaniu detí venuje už niekoľko rokov.

Každá metodika potrebuje špičkových lektorov, aby vznikla dokonalá hodina. Preto majú v Brick by Brick vlastný systém výberu a rozvoja lektorov. Samotný výber je proces, pri ktorom si overia nielen pedagogické zručnosti, ale aj schopnosť práce s deťmi a psychologický profil kandidátov.

Výsledkom sú lektori, ktorí dokážu deti vtiahnuť do deja, motivovať a zapojiť - a zároveň dokážu udržať ich pozornosť a hodina má potrebnú „šťavu“. V skratke lektori, ktorých to baví a tento entuziazmus dokážu preniesť aj na deti.

 

 

 

 


Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom... Viac kancelárie prezidenta, takže nie je verejnosti prístupný.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným... Viac mestským námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov,... Viac tvorivých dielní alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmes... Viactí. V budove Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných... Viac prostriedkov s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (4 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v... Viac Bratislave. Je jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (4 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Letecké múzeum

Letecké múzeum (4 km)

Múzeum sleduje vývoj ľahkého letectva od roku 1989. Nájdete tu zbierku malých lietadiel - závesný klzák, vírnik, jednosedadlový vrtulník a podobne.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (4 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám... Viac naskytne nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.