3-dňový autobusový zájazd do Delfinária, ZOO v Norimbergu a atraktívna show delfínov Zažite perfektný deň so zvieratkami v zoologickej záhrade v Norimbergu, ktorá patrí k najkrajším ZOO v Európe. Súčasťou zoologickej záhrady je aj delfínárium, kde si budete môcť pozrieť úžasnú delfíniu show.
4.54 5 91
59.00
PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária
Štefánikova 64 Nitra 949 01 0911 331 015 0904 344 643

59 €

Bežná cena
89 €

3-dňový autobusový zájazd do Delfinária, ZOO v Norimbergu a atraktívna show delfínov

  Norimberg (mapa)

4,54 / 5 - Vynikajúce (91 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 28.8.2016 podľa dostupnosti.

Ukončené

24 x kúpené

 • Pravá delfínia show
 • Viac ako 300 druhov zvierat
 • Doprava luxusným autobusom
 • Služby sprievodcu

Zažite perfektný deň so zvieratkami v zoologickej záhrade v Norimbergu, ktorá patrí k najkrajším ZOO v Európe. Súčasťou zoologickej záhrady je aj delfínárium, kde si budete môcť pozrieť úžasnú delfíniu show.


Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 28.8.2016.

Kalendár

Kalendár je spoľahlivý a aktualizovaný zariadením priebežne počas dňa
Po zakúpení kupónu odporúčame okamžitú rezerváciu

  voľné      skoro obsadené      nedostupné

Prišli ste neskoro. Ponuka je ukončená.

3-dňový autobusový zájazd do Delfinária, ZOO v Norimbergu a atraktívna show delfínov

Predané: 24 ks

59,00 €
- 34 % / 89 €

 • 1 osoba

Ako využiť kupón

 • Kupón platí na zájazd v určených termínoch, do konca platnosti kupónu je potrebné sa rezervovať
 • Rezerváciu je potrebné vykonať cez stránku TU
 • Vyplňte potrebné údaje a do poznámky nezabudnite vložiť číslo a heslo kupónu
 • Pokyny k zájazdu bude CK zasielať e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd
 • Cena nezahŕňa vstupné do objektov a iné poplatky
 • Informácie o orientačných cenách vstupného, poprípade iných poplatkov priamo v CK

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,54 / 5

Hodnotené 91x

Vynikajúce

49 zákazníkov odporúča

 • 565x
 • 418x
 • 34x
 • 20x
 • 14x
 • 4,74 Čistota a komfort
 • 4,60 Prostredie prevádzky
 • 4,14 Služby
 • 4,59 Rezervácia a uplatnenie kupónu
 • 4,48 Personál

7.7.2016

Julia hodnotila ponuku 5-dňový autobusový zájazd pre 1 osobu na...

Este som tam nebola, nemozem hodnotit.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


22.4.2016

Martin hodnotil ponuku Vianočný Salzburg a legendárny advent na...

Bolo super! Pekný výlet.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (20)

Kontakt

  PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária

Štefánikova 64
949 01 Nitra
0911 331 015, 0904 344 643

info@primatravel.sk
http://www.primatravel.sk

Zobraziť na mape

Podrobnosti o ponuke

Neváhajte a vyberte sa na nezabudnuteľný výlet do nemeckého mestečka Norimberg, ktorý si užijú nielen malí, ale aj veľkí.
 V ZOO, ktorá je vybudovaná v peknom lesoparku nájdete viac ako 300 druhov zvierat . Môžete sa tešiť na pštrosy, žirafy, gorily, hrochy, medvede, tigre a v neposlednom rade aj na milých delfínov, ktorí Vám predvedú úžasnú show niekoľkokrát za deň. Zaujímavý je aj  tropický pavilón s voľne lietajúcimi motýľmi. Deti ocenia aj niekoľko pekných detských ihrísk.
 

Program:

Prvý deň (piatok):

Odchod autobusom zo Slovenska v neskorých večerných hodinách.
 


Druhý deň (sobota):

V ranných hodinách príchod do obľúbenej ZOO a delfinária v Norimbergu. Voľný program v areáli ZOO a účasť na atraktívnej show delfínov.  Odchod z Norimbergu autobusom na Slovensko približne o 18.00 hod..

Tretí deň (nedeľa):

Príchod na Slovensko v skorých ranných hodinách. 


Aktivity v okolí

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (1 km)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastl... Viacín. Okrem flóry má v botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (5 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie... Viac náučný chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (6 km)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (11 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy... Viac stromov, krovín a rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár (15 km)

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820... Viac šľachtická rodina Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (16 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových... Viac hradov šľachtického rodu Forgáchovcov.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (17 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským... Viac ani tureckým lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (18 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť... Viac mnohých podujatí a workshopov.

Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi (18 km)

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku... Viac 1508. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany (21 km)

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším... Viac v strednej Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

Vodná nádrž Kráľová

Vodná nádrž Kráľová (22 km)

Vodná nádrž leží na rieke Váh, obklopená lesmi a poliami. Oblasť je veľmi obľúbeným miestom rybárov a milovníkov vodných športov. Priehrada má veľký význam aj... Viac z hľadiska vodného vtáctva, ktoré ju používa ako hniezdisko.

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika (25 km)

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať... Viac prednášku na dohodnutú tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.