Vybláznite sa v Legolande Vyrazte do jedného z najlepších zábavných parkov v Európe do sveta vytvoreného z viac ako 50 miliónov kociek lega a užite si deň plný nezabudnuteľnej zábavy a zážitkov, na ktoré budete ešte dlho-predlho spomínať.
4.53 5 90
59.00
PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária
Štefánikova 64 Nitra 949 01 0911 331 015 0904 344 643

59 €

Bežná cena
89 €

Vybláznite sa v Legolande

  Nemecko - Günzburg (mapa)

4,53 / 5 - Vynikajúce (90 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 19.8.2016 podľa dostupnosti.

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

129 x kúpené

 • Jeden z naj zábavných parkov
 • Množstvo atrakcií
 • Pre všetky vekové kategórie
 • Doprava luxusným autobusom
 • Sprievodca počas celého zájazdu

Vyrazte do jedného z najlepších zábavných parkov v Európe do sveta vytvoreného z viac ako 50 miliónov kociek lega a užite si deň plný nezabudnuteľnej zábavy a zážitkov, na ktoré budete ešte dlho-predlho spomínať.


V cene je zahrnuté

 • Doprava luxusným autobusom
 • Sprievodca počas celého zájazdu
 • Poistenie insolventnosti CK

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 4.2.2016 do 19.8.2016.
 • Termín zájazdu: 26.8.-28.8.2016

 • Cena nezahŕňa vstupné do objektov a iné poplatky, ale cestovná kancelária vám vie zabezpečiť výhodné jednotné vstupné 25 €/dospelá osoba alebo dieťa (cena vstupného sa vám pripočíta k cene zájazdu)

Vyberte si z nasledujúcich možností

3-dňový autobusový zájazd pre 1 osobu

Termín:

Predané: 129 ks

59,00 €
- 34 % / 89 €

 • 1 osoba

0,00 €

Bežná cena: 0 €

Ušetríte: 0 €

Ako využiť kupón

 1. Kupón platí na zájazd v určených termínoch, do konca platnosti kupónu je potrebné sa rezervovať
 2. Rezerváciu je potrebné vykonať TU 
 3. Vyplňte potrebné údaje a do poznámky nezabudnite vložiť číslo a heslo kupónu

Voliteľné príplatky

 • Obojsmerná miestenka 7 €/osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie)
 • Príplatky za nástupné miesta: 8 € z Nitry, Serede alebo Trnavy. Bratislava je bez príplatku.

Doplňujúce informácie

 • Pokyny k zájazdu bude CK zasielať e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd
 • Informácie o orientačných cenách vstupného, poprípade iných poplatkov priamo v CK

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,53 / 5

Hodnotené 90x

Vynikajúce

49 zákazníkov odporúča

 • 564x
 • 418x
 • 34x
 • 20x
 • 14x
 • 4,48 Personál
 • 4,74 Čistota a komfort
 • 4,60 Prostredie prevádzky
 • 4,14 Služby
 • 4,59 Rezervácia a uplatnenie kupónu

7.7.2016

Julia hodnotila ponuku 5-dňový autobusový zájazd pre 1 osobu na...

Este som tam nebola, nemozem hodnotit.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


22.4.2016

Martin hodnotil ponuku Vianočný Salzburg a legendárny advent na...

Bolo super! Pekný výlet.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (20)

Kontakt

  PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária

Štefánikova 64
949 01 Nitra
0911 331 015, 0904 344 643

info@primatravel.sk
http://www.primatravel.sk

Zobraziť na mape

Podrobnosti o ponuke

Splňte si detský sen

So stavebnicou LEGO® sa hral už asi každý. Ak ste aj vy alebo vaše deti podľahli jej kúzlu, tak by ste určite nemali vynechať návštevu jedinečného Legolandu v Nemecku. Čaká vás tu plno zábavy, hier a dobrodružstiev.

Program zájazdu

1. deň:
Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách.

2. deň:
Ráno príchod do Legolandu, celodenný pobyt v zábavnom parku, ktorý bol vyhlásený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a nadchne nielen deti, ale i dospelých. Vstúpite do sveta, ktorý je vybudovaný z viac ako 50 miliónov kociek lega.

Legoland vám ponúkne takpovediac "svet v malom" na ploche viac ako 26 futbalových ihrísk. Nachádzajú sa tu Benátky, Amsterdam, rôzne najznámejšie miesta a stavby Európy, všetko vybudované z farebných kociek. Budete sa môcť povoziť na legoautách alebo sa vydáte na expedíciu lego džungľou plnou dinosaurov, ľudožravých rastlín...

Nájdete tu i továreň, kde sa priamo pred vašimi očami vyrába lego. V podmorskom svete Legolandu stretnete naozajstného žraloka, pirane a raje. Tu, vo svete fantázie je možné čokoľvek. Deti môžu zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, veslovať na svojom prvom kanoe alebo sa lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou.

Pre tých, ktorí majú radi poriadny adrenalín, je tu množstvo horských dráh, jedna dokonca s výškou až 18 metrov ! Nechýba tu ani množstvo reštaurácií a stánkov s občerstvením. Večer odchod na Slovensko.

3. deň:
Príchod na Slovensko v ranných hodinách.

Orientačné ceny vstupného

 • Deti do 3 rokov - vstupné zadarmo
 • Deti od 3-11 rokov 27,75 €/ osoba pri online platbe, 37 €/ osoba v hotovosti pri kase
 • Deti od 12 rokov a dospelý 31,12 €/osoba pri platbe online, 41,50 €/osoba v hotovosti pri kase
 • Rodinné vstupenky/4 osoby/26,50 €/osoba pri platbe online, 38,50 €/osoba pri platbe v hotovosti pri kase
 • Rodinné vstupenky / 5 osôb/ 26,19 €/ osoba pri platbe online, 38,20 €/osoba pri platbe v hotovosti pri kase

www.primatravel.sk


Aktivity v okolí

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (1 km)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastl... Viacín. Okrem flóry má v botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (5 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie... Viac náučný chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (6 km)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (11 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy... Viac stromov, krovín a rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár (15 km)

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820... Viac šľachtická rodina Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (16 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových... Viac hradov šľachtického rodu Forgáchovcov.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (17 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským... Viac ani tureckým lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (18 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť... Viac mnohých podujatí a workshopov.

Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi (18 km)

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku... Viac 1508. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany (21 km)

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším... Viac v strednej Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

Vodná nádrž Kráľová

Vodná nádrž Kráľová (22 km)

Vodná nádrž leží na rieke Váh, obklopená lesmi a poliami. Oblasť je veľmi obľúbeným miestom rybárov a milovníkov vodných športov. Priehrada má veľký význam aj... Viac z hľadiska vodného vtáctva, ktoré ju používa ako hniezdisko.

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika (25 km)

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať... Viac prednášku na dohodnutú tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.