Objavte Slovensko

Prišli ste neskoro, zľava skončila 30.10.2014. Pozrite si aktuálnu zľavu tohto poskytovateľa:
Víkend pri azúrovom mori na Francúzskej riviére s kúpaním v Monaku a Nice

- 30%
Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko
Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov / Nemecko - Bavorsko
 • 1 osoba

 • 1 noc

 • Raňajky

 • Hotel 3*

Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likérov

Vynikajúce

(93x)

4,51 / 5

5 * 63x

4 * 22x

3 * 4x

2 * 0x

1 * 4x

52 zákazníkov odporúča

4 zákazníci neodporúčajú


Čistota a komfort 4,72

Prostredie prevádzky 4,58

Služby 4,14

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,59

Personál 4,5

Prejsť na hodnotenia (93)

Nemecko - Bavorsko

Nádherná prírodná scenéria zasnežených Álp, rozprávkové priam prepychové bavorské zámky, vynikajúca ochutnávka chutných likérov v kláštore Ettal a čaro adventu Bavorska zažijete na víkendovom zájazde s CK Prima Travel.

Podeľte sa o túto zľavu s priateľmi:

Dôležité

 • Romantické zámky Linderhof, Hohenschwangau a Neuschwanstein, ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z rozprávok
 • Bavorský kláštor Ettale je preslávený vynikajúcim kláštorným likérom
 • Predvianočné nákupy na adventných trhoch v stredisku Garmish- Partenkirchen

Kupón zahŕňa:

 • Dvojdňový zájazd - Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likéru v termíne 6.-7.12.2014 (sobota-nedeľa)
 • Dopravu luxusným autobusom
 • 3* hotelové ubytovanie s raňajkami
 • Služby sprievodcu počas celého zájazduAko využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 30.9.2014 do 6.12.2014
 • Po zakúpení zájazdu je potrebné ihneď rezervovať zájazd e-mailom v CK a nahlásiť potrebné údaje: meno a priezvisko cestujúcich, číslo kupónu, dátum narodenia, číslo cestovného dokladu (občianskeho preukazu alebo pasu) nástupné miesto, telefonický kontakt a e-mailovú adresu, na ktorú Vám zašlú pokyny k zájazdu
 • Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom
 • Nástupné miesta: Nitra 5 €, Trnava 5 €, Bratislava 5 €

Možné príplatky:

 • Obojstranná miestenka 5 € (môžete si vybrať presné miesto, kde chcete sedieť), príplatok za jednolôžkovú izbu 25 €/osoba/noc
 • Orientačné ceny vstupov: vstupné do kláštora Ettal vrátane ochutnávky likérov cca 6 € /osoba, Neuschwanstein cca 12 € /osoba, zámok Hohenschwangau cca 12 € /osoba, zámok Linderhof cca 8,50 € /osoba, lokálny autobus k zámku Neuschwanstein cca 2,60 € /osoba
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Kontakt

PRIMA TRAVEL - cestovná kancelária

Štefánikova 64

949 01 Nitra

Bc. Jana Bapcsányová PRIMA TRAVEL


0911 331 015, 0904 344 643


Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa.sk

4,51 / 5 (93x)

5 * 63x

4 * 22x

3 * 4x

2 * 0x

1 * 4x

52 zákazníkov odporúča

4 zákazníci neodporúčajú


Čistota a komfort 4,72

Prostredie prevádzky 4,58

Služby 4,14

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,59

Personál 4,5

22.4.2016


Bolo super! Pekný výlet.

Martin hodnotil zľavu Vianočný Salzburg a legendárny advent na...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


29.3.2016


Uzasny vylet, odporucame vsem cestovaniachtivym. Program sice narocnejsi, ale sprievodca bol velmi prijemny pan, ktory ma neskutocne znalosti zo vsetkych oblasti (netreba sa bat, ze bude rozpravat len o hostorii), dokazal zaujat a velmi putavo rozpravat. Keby sme cestovali individualne, isto by sme... (celé hodnotenie)

Romana hodnotila zľavu Veľkonočný Salzburg s plavbou po jazere...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (20)

Podrobnosti o zľave

Nadýchnite sa vianočnej atmosféry Bavorských Álp počas víkendového zájazdu s CK Prima Travel v termíne 6.-7.12.2014. Počas dvoch dní navštívite pôvabné a majestátne zámky Linderhof, Hohenschwangau a Neuschwanstein, ochutnáte originálny kláštorný likér v kláštore v Ettale a môžete nakúpiť darčeky na adventných trhov v známom stredisku Garmish- Partenkirchen.Program:


1.deň ( sobota)

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách.

Prvou zastávkou bude romantický zámok Linderhof, ktorý bol považovaný za najobľúbenejší zámok bláznivého kráľa Ľudovíta II.. Uvidíte tu nielen ,,stolček prestri sa“, ale i nádhernú výzdobu, porcelánové kvety vo váze a ešte omnoho viac zaujímavostí. V areáli sa nachádza aj umelo vytvorená jaskyňa, v ktorej hrali Wagnerové opery len pre Ľudovíta II...Ďalšou zastávkou bude kláštor v Ettale, ktorý je preslávený hlavne svojim nádherným barokovým kostolom a vynikajúcim kláštorným likérom, ktorý budete môcť počas prehliadky ochutnať.

Deň zakončíme návštevou adventných trhov v známom a atraktívnom stredisku Garmish- Partenkirchen, ktorý leží pod najvyšším vrcholom Nemecka Zugspitze. Odchod na ubytovanie.
2. deň ( nedeľa)

Po raňajkách nás čaká návšteva zámku Hohenschwangau a jedného z najkrajších a najnavštevovanejších zámkov v Európe – zámku Neuschwanstein, ktorý vyzerá ako vystrihnutý z rozprávky. Viac rozprávkový zámok nenájdete už ani v rozprávke, i Walt Disney sa doň zamiloval na prvý pohľad a preto mu tento zámok slúžil ako predloha jeho rozprávkových zámkov.


Zaujímavý je i život Ľutovíta II:, nakoľko to bol kráľ, ktorý nechcel kráčať s dobou, nepáčilo sa mu ako sa svet uberal, chcel zastaviť čas. Túžil postaviť zámok, v ktorom si vytvorí svoj vlastný svet. Budete mať možnosť nahliadnuť do priestorov zámku, kde uvidíte priestory pre služobníctvo, kráľovu spálňu, pracovňu, dokonca umelo vybudovanú jaskyňu v jednej z izieb a vypočujete si príbeh života Ľudovíta II. Bavorského. Krásu bavorských zámkov bude umocňovať nádherná prírodná scenéria zasnežených Álp s čarom adventu. Príchod na Slovensko v neskorších večerných hodinách.


Ukončené

Cena : 119 €

Festival Východná

Podobné zľavy

Zľavy v Bratislave

Ďalšie zľavy