ZlavaDna.sk pre mobil

Stovky aktuálnych zliav vo Vašom mobile. Vždy a všade.

S novou aplikáciou ZlavaDna.sk Vám už žiadne ponuky neuniknú.

Všetky zľavy máte odteraz vo Vašom mobile.

Obľúbené zľavy

Sledujte len to, čo Vás zaujíma. A ušetrite nielen čas.

Radi si zájdete do reštaurácie v okolí Bratislavy? Alebo Vás zaujímajú len salóny krásy v Košiciach, či masáže v Žiline? Funkcia Obľúbené zľavy Vám umožňuje sledovať len tie mestá a tie kategórie zliav, ktoré Vás reálne zaujímajú. Vďaka tomuto filtru sa už nikdy nebudete musieť prekopávať stovkami pre Vás nezaujímavých ponúk. Nájdete len to, čo chcete nájsť.

Moje kupóny

Nielen, že ušetríte peniaze. Šetríte i životné prostredie.

Veríme, že na ochrane životného prostredia Vám záleži tak, ako i nám. Aplikácia ZlavaDna.sk Vás odteraz úplne odbremeňuje od potreby tlačiť kupóny na papier. Nešetríte tým len lesy, ale i čas. Navyše sa už nestane, že by ste si kupón zabudli doma. Všetky ich totiž máte vo svojom vrecku. Prehľadne usporiadané a vždy pripravené pre Vaše potreby.

Zľavy v okolí

Tie najzaujímavejšie zľavy. Len pár krokov od Vás.

Ani ste netušili, koľko výhodných zliav sa nachádza v okolí Vášho bydliska, práce, či školy. Od chutnej pizze, cez profesionálny účes, až po jazykový kurz – to všetko Vám teraz aplikácia ZlavaDna.sk ukáže na jednej prehľadnej mape. Pohyubjte sa po meste pomocou jedného prsta a odhaľujte miesta, kde výrazne ušetríte.

Notifikácie

Už Vám nikdy nič neujde. Nikdy.

Stalo sa Vám, že sa Vaša vysnívaná zľava vypredala skôr, než ste si ju stihli všimnúť? Alebo ešte horšie – po zakúpení vypršala jej platnosť bez toho, aby ste ju využili? S aplikáciou ZlavaDna.sk je týmto sklamaniam koniec. Nielen, že Vás každý deň upozorní na Vaše obľúbené zľavy. Pred koncou platnosti kupónu Vám dokonca zašle pripomienku, aby ste kupón stihli použiť pred vypršaním.

Bezpečný nákup

Vaša platba je v bezpečí. Zaručene.

Pri platbe cez mobil sa nemáte čoho obávať. Aplikácia ZlavaDna.sk úzko spolupracuje s platobnými systémami všetkých slovenských bánk. Vďaka tomu vieme zaručiť, že Vaša platba je skutočne v bezpečí. Nech nakupujete kdekoľvek.

Homepage

Na stiahnutie: